Polecamy

Nowa Klasa S – Poczuj to co najważniejsze

Nowa Klasa S koncentruje się na tym, co najważniejsze: na Tobie, Twoich pasażerach i Twoim otoczeniu.

Nowa Klasa E – Ruszaj po więcej każdego dnia

Gotowy na podbój dnia?
Rozsiądź się wygodnie i odkryj nową Limuzynę Klasy E.

CLA Coupe – Twoje zasady, twoja gra

Design pozwoli Ci zabłysnąć. Osiągi przyspieszą Twoje życie. Interfejs mówi Twoim językiem.

GLA – city SUV

Nowy Mercedes GLA wznosi się ponad siebie. Całkowicie nowy design sprawia, że jest on nie tylko bardziej sportowy i progresywny, lecz także wyższy i szerszy. W ten sposób jest przygotowany na wszystkie drogi. Bez względu na to, czy jest to miasto, czy też łono natury.

GLS – Maksymalny komfort

Maksymalny komfort i minimalistyczny design. Potężne proporcje, długa maska i koła o rozmiarze do 23 cali podkreślają siłę i prezencję. Czyste powierzchnie i zredukowane linie nadają lekkości i elegancji.

GLC – luksus dla Twoich oczu

Niezależny i silny jak nigdy dotąd. GLC rozpościera wokół siebie jeszcze bardziej charakterystyczną dla SUV-a aurę niewymuszonej dominacji. Jest czystym wcieleniem nowoczesnego luksusu.

Nowy GLE Coupé

Płaska szyba przednia i opadająca linia dachu charakteryzują typową, elegancką sylwetkę nowego GLE Coupé. Nowo zaprojektowany przód ze szlachetną diamentową osłoną chłodnicy pokazuje swój wspaniały sportowy charakter, który jest kontynuowany aż do tylnej części nadwozia. Tutaj muskularne nadkola oraz dwuczęściowe lampy tylne nadają mu jeszcze bardziej dynamicznego wyglądu.

Zapraszamy!

Poniedziałek-Piątek

10.00 – 18.00

Sobota

10.00 – 18.00

Kontakt

Adres

00-711 Warszawa
Aleja Wincentego Witosa 31 lok. 201
C.H PANORAMA

Autodiscount.pl